Congratulations to the cooperation with Sichuan Changhong New Energy

July 20, 2015

hakkında en son şirket haberleri Congratulations to the cooperation with Sichuan Changhong New Energy

Sichuan Changhong New Energy, Kapsamlı Akü Test Cihazı'ndan bir seri seçti. Destek için teşekkürler, içtenlikle ve kalpten iyi bir satış sonrası servis işi yapacağız!
Sichuan Changhong Yeni Enerji Teknolojisi co., LTD, pillerin kombinasyonu ile bir yüksek teknoloji kurumsal enerji ürünleri araştırma ve geliştirme, üretim ve satış. Ve Sichuan Changhong Electric Appliance co bir yan kuruluşudur., LTD. Şirket 1999 yılında kurulmuş ve selefi Sichuan Changhong Elektrikli Aletler co., LTD. Batarya şirketi, yıllar geçtikten sonra Çin'deki en büyük alkalin pil şirketlerinden biri haline geldi.
Sıkıştırmalı Akü Test Cihazı, akupunktur, ekstrüzyon, akü kısa devresi, akü ağırlığı düşen şok, termal şok, akü, akü yakma, akü çökmesi, elektronik tuz sprey test cihazı ve titreşim testi için simülasyon taşıma ekipmanları içerir.
Akü güvenliği performans test merkezi öncelikle aküyü, güvenlik performansının hasar görmesiyle test etmek içindir. Pil, elektrik testi ve mekanik teste bölünebilir. Diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, danışma için şirket web sitemize hoş geldiniz!