Neden lityum pil testi yapmanız gerekiyor?

December 15, 2021

hakkında en son şirket haberleri Neden lityum pil testi yapmanız gerekiyor?

Lityum pil testi neden yapılır?

 

1. Yeşil ve çevre korumanın geri dönüşüm konseptine bağlı kalın

Lityum piller insanların yaşamına birçok fayda sağlamış olsa da pillerdeki birçok unsurun toprak, su kalitesi ve ekolojik çevre üzerinde büyük yıkıcı etkileri olduğu göz ardı edilemez.Lityum pillerin tespiti sayesinde, kalan elektrik birçok kez geri dönüştürülebilir ve bir dizi mükemmel çalışmanın ardından elektromanyetik yeniden doğabilir.Lityum pil testi, modern yeşil üretim konseptinin savunduğu çalışmadır ve tüm endüstriyel zincirin ihtiyacıdır.

 

2. Tüketicilere satış sonrası daha iyi koruma sağlayın

Lityum pil testinin hizmet hedeflerinin birçok elektronik üreticisi olduğunu bilmek önemlidir, ancak asıl hizmet hedefleri esas olarak elektronik ürün tüketicileridir.Tüketicilerin ürünü tanımasını sağlayan şey genellikle lityum pil testinin mükemmel hizmetidir.Elektronik ekipmanlarda lityum pillerin düzenli olarak test edilmesi, güvenlik tehlikelerini ilk seferde ortadan kaldırabilir ve pazardaki tüketicilere satış sonrası daha iyi pil bakımı sağlayabilir.Ve test edin.

 

3. Pil üretim maliyetlerini azaltın ve maliyetlerden tasarruf edin

Lityum pillerin üretiminde lityum alaşımları ve lityum alaşımları gibi elementler bulunmaktadır.Bu unsurlar sadece üretim süreçlerinde karmaşık değil, aynı zamanda fiyat açısından da pahalıdır.Profesyonel olarak sağlanan lityum pil testi, pil kapasitesi doygunluğuna ve kullanımına odaklanarak pil kullanımını ve üretim maliyetlerini düşürmeye devam ediyor.Test ettikten sonra, bataryadaki sorunları net bir şekilde bulmak ve zamanında çözümler sunmak mümkündür.Bu şirketlerin çoğu para biriktirmek için borç para aldı.

Birçok elektronik üreticisinin lityum pil testi yapmasının nedeni, yeşil ve çevre koruma kavramını test etmek ve pil geri dönüşümünün verimliliğini teşvik etmektir.Elektronik ürünlerin özü pildir ve çoğu tüketici pilin satış sonrası hizmetiyle ilgilenir.Diğer bir neden ise, lityum pillerin üretiminin pil üretim maliyetini azaltabilmesi, üreticilerin üretim maliyetlerinden ve pil maliyetlerinden tasarruf edebilmesidir.

 

Lityum piller için test maddeleri nelerdir?

 

Lityum iyon pillerin güvenliğini sağlamak için yerli ve yabancı kuruluşlar, lityum iyon piller için çeşitli güvenlik test standartları oluşturmuştur.

 

Ekstrüzyon, akupunktur, darbe, titreşim, düşme, yanma, yüksek irtifa ve düşük basınç testleri, test için profesyonel pil test makineleri gerektirir.Pilin güvenliğini sağlamak için, niteliksiz pilleri kontrol edin ve pil güvenliği kazalarından kaçının.

Özet: Yukarıdakiler, lityum pil testinin önemidir.Genel olarak, güç lityum pillerin ürün "kalitesi ve güvenliği, ürün tutarlılığı ve sonraki bakım maliyetleri" için daha yüksek gereksinimleri vardır ve ürün kalitelerinin daha iyi güvenceye ihtiyacı vardır. Bu nedenle, lityum pillerin tespiti özellikle önemlidir.